18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To może być masakra

Koronawirus u fryzjera w Polsce. Potwierdzono zakażenie

Wojciech Kozicki
28.05.2020  19:09
Fryzjer w Wieluniu i koronawirus
Fryzjer w Wieluniu i koronawirus Fot: Orna Wachman/Pixabay

Koronawirus u fryzjera! Media potwierdziły, że fryzjerka zakażona COVID-19 obsłużyła kilkadziesiąt osób. Szykuje się mocarne nowe ognisko epidemii?

Koronawirus w Polsce szaleje jak wściekły, a rząd PiS łagodzi kolejne obostrzenia i zapowiada powrót do normalności. Jednak brak dyscypliny może się źle skończyć. Jak podaje „Polsat News”, fryzjerka w województwie łódzkim w Wieluniu  była zakażona koronawirusem i obsłużyła ok. 60 osób.

Wieluń, fryzjer i koronawirus

Testy na koronawirusa wykonywano u rodzin pracowników związanych z fabryką mebli w Kępnie, gdzie pojawił się chiński wirus. Wówczas okazało się, że fryzjerkę dopadła plaga z Wuhan. Jak podaje Radio Łódź, wieluński sanepid wszczął w środę dochodzenie epidemiologiczne wobec 60 osób, które odwiedziły zakład fryzjerski. Wiceminister zdrowia Waldemar Kraska w programie "Newsroom" ujawnił, że te osoby zostaną poddane kwarantannie. Zwrócił uwagę, że reżim sanitarny panujący w tego typu branżach pozwala twierdzić, że ryzyko jest niewielkie.

Według dyrektorki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Wieluniu Barbary Sułkowskiej, służby sanitarne posiadają listę wszystkich 60 klientów salonu – podaje Polsat News.

Zagłosuj

Czy koronawirus to broń biologiczna?

Liczba głosów:

Przeczytaj więcej
Komentarze