18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W końcu!

Odwrót koronawirusa z kraju?! Rewelacyjne wieści z Ministerstwa Zdrowia

09.09.2020  10:36
Koronawirus w Polsce
Koronawirus w Polsce Fot: Shutterstock

Koronawirus zdaje się nam nieco odpuszczać. Bardzo optymistyczne wieści ma dla nas Ministerstwo Zdrowia. Czyżbyśmy w końcu, pierwszy raz od marca, mogli realnie odetchnąć z ulgą?

Koronawirus w końcu wydaje się dawać nam spokój. Ministerstwo Zdrowia od początku pandemii w Polsce informuje o kolejnych przypadkach COVID-19 w kraju. Dziś, po raz pierwszy od dawna, nie jest tak źle.

Koronawirus w odwrocie. Ministerstwo Zdrowia informuje

Koronawirus jest w wyraźnym odwrocie. Resort poinformował dziś jedynie o 421 przypadkach zachorowań i 11 zgonów z powodu zakażenia patogenem. Biorąc pod uwagę, że jeszcze niedawno zachorowań było blisko tysiąc dziennie - naprawdę widać poprawę.

Co prawda od początku pandemii bilans nie jest już aż taki optymistyczny. W Polsce zachorowało łącznie 71 947 i zmarło 2 147 osób z powodu zarazy. Oby nigdy więc nic takiego się nam nie przytrafiło.

Być może zmniejszenie liczby zachorowań świadczy o tym, że nauczyliśmy się odpowiednio chronić, a może po prostu problem koronawirusa już wkrótce raz na zawsze zniknie.

Obyśmy się nie mylili!

Przeczytaj więcej
Komentarze