18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słabo się robi

Drastyczny wzrost liczby przypadków koronawirusa w kraju

03.06.2020  10:04
Drastyczny wzrost liczby przypadków koronawirusa w kraju
Drastyczny wzrost liczby przypadków koronawirusa w kraju Fot: Shutterstock

Koronawirus w Polsce wciąż szaleje. Choroba nie odpuszcza i raz za razem mierzymy się z doniesieniami o coraz większej liczbie przypadków COVID-19 w naszym kraju. Sytuacja z dnia na dzień się pogarsza. 

Koronawirus na dobre rozgościł i rozszalał się w Polsce. Choroba nie daje nam spokoju i każdego dnia słyszymy o nowych jej przypadkach. Drastyczna fala zachorowań już się rozpoczęła, a świadczą o tym dane z Ministerstwa Zdrowia.

Koronawirus rozszalał się w Polsce

Chociaż Polacy bardzo długo robili wszystko, by wygrać nierówną walkę z koronawirusem, to od jakiegoś czasu widoczne jest niejakie odpuszczenie w tym temacie. To niestety wiąże się ze zniesieniem obostrzeń w kraju oraz zmęczeniem wszystkich stanem wzmożonej gotowości do walki.

Dla koronawirusa to idealne warunki do ataku. Dziś dowiedzieliśmy się o 150 nowych przypadkach COVID-19, a zmarło 10 osób. Łącznie daje to już wstrząsający bilans 24 545 chorych i 1 102 zmarłych od początku zarazy.

Nie jest dobrze, pytanie, kiedy tak naprawdę będzie lepiej?

Przeczytaj więcej
Komentarze