18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Aktualne informacje o liczbie chorych

Koronawirus w Polsce - liczba zgonów rośnie!

Wojciech Kozicki
02.04.2020  11:13
Koronawirus i liczba chorych w Polsce - nowe aktualne informacje
Koronawirus i liczba chorych w Polsce - nowe aktualne informacje Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER

Ministerstwo Zdrowia po raz kolejny podało nowe informacje o liczbie zachorowań na koronawirusa w Polsce. Niestety, pierwszy komunikat w czwartek 2 kwietnia to złe wiadomości. COVID-19 to kolejne przypadki zakażeń na terenie naszego kraju. Są też kolejne ofiary śmiertelne.

Koronawirus w Polsce nie odpuszcza i tak jak zapowiadał minister zdrowia Łukasz Szumowski, najgorsze dopiero nadchodzi, liczba chorych rośnie i wkrótce czeka nas szczyt zachorowań. Ministerstwo Zdrowia podało właśnie nowe dane i niestety, liczba chorych w naszym kraju znowu wzrosła.

W czwartek rano podano, że odnotowano 79 nowych zakażonych. Obecna liczba przypadków koronawirusa w Polsce wynosi już 2633. Zmarły 2 kolejne osoby.

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci dwóch osób zakażonych koronawirusem: 59-letniego mężczyzny ze szpitala w Tychach oraz 88-letniej kobiety ze szpitala w Łańcucie, która miała choroby współistniejące. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2633/45 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). - podało Ministerstwa Zdrowia na Twitterze.

Przypominamy, że w Polsce ogłoszono nowe i zasady ograniczenia [PEŁNA LISTA], wojsko pojawiło się na ulicach. Minister Łukasz Szumowski i premier Mateusz Morawiecki, apelują o rozsądek i samodyscyplinę, bo jeśli obywatele nie będą zachowywali się odpowiedzialnie, żadne obostrzenia nie dadzą rady powstrzymać rozprzestrzeniania się koronowirusa

Czytaj także
Przeczytaj więcej