18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramatyczne nowe dane

Nowe przypadki koronawirusa w Polsce

Wojciech Kozicki
19.03.2020  19:08
Koronawirus w Polsce - nowe informacje o liczbie zakażonych
Koronawirus w Polsce - nowe informacje o liczbie zakażonych Fot: Shutterstock

Epidemia koronawirusa w Polsce rozpędza się, grozi nam scenariusz włoski. Ministerstwo Zdrowia podało nowe aktualne dane i powiadomiło, że są nowe przypadki wirusa w Polsce.

Ministerstwo Zdrowia na Twitterze przekazało dramatyczne aktualne wiadomości na temat COVID-19. Liczba chorych na koronawirusa w Polsce wzrosła, mamy 32 nowe przypadki SARS-CoV-2.

Mamy 32 nowe przypadki zakażenia #koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj. mazowieckiego, 6 osób z woj. śląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego i po 1 osobie z woj. wielkopolskiego, podkarpackiego, małopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego. Z uwagi na powtórzone badania w Białymstoku i Wałbrzychu, które okazały się ujemne, jedna osoba z Białegostoku i jedna z Wałbrzycha zostają wyłączone z dotychczasowych potwierdzonych wyników – poinformowało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Liczba chorych na koronawirusa w Polsce wynosi obecnie 355 osób. Liczba ofiar śmiertelnych to wciąż 5 osób. Rząd i eksperci ostrzegają, że prognozy nie są optymistyczne, liczba zakażeń i ofiart wzrośnie, a najgorsze dopiero nadchodzi.

Przeczytaj więcej
Komentarze