18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

W którym mieście się zaczęło?

Pierwszy przypadek koronawirusa w Polsce!

Wojciech Kozicki
26.02.2020  12:01
Koronawirus w Polsce
Koronawirus w Polsce Fot: Facebook/Ariana News - ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE

Koronawirus w Polsce – epidemia dotarła do naszego kraju? Szokujące aktualne dane i raporty to już nie jedynie wiadomości z dalekich państw. Teraz Polacy będą musieli zmierzyć się z zapaleniem płuc z Wuhan.

Ministerstwo Zdrowia już jakiś czas temu zapowiadało, że koronawirus w Polsce pojawi się na pewno. Dzisiaj minister zdrowia potwierdził, że choroba za pewnością uderzy w naszym kraju, ale żaden przypadek zakażenia na terenie Polski nie został jeszcze potwierdzony. Czy rząd ukrywa prawdę o chorobie z Chin?

„Super Express” podaje NIEOFICJALNIE, że potwierdzono już pierwszy przypadek zakażenia koronawirusem w Polsce. Prawdopodobnie zdiagnozowali go lekarze z 5 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką w Krakowie. Tymczasem rząd prosił na konferencji prasowej, by nie wpadać w panikę i zaapelował do dziennikarzy, by publikowali tylko sprawdzone informacje.

Minister zdrowia Łukasz Szumowski na dzisiejszej konferencji prasowej zwrócił uwagę, ze znacznie bardziej zabójcza jest epidemia grypy w Polsce, którą zarażonych jest w tym sezonie ponad 2 mln osób, a 28 osób zmarło.

Czytaj także
Przeczytaj więcej