18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ministerstwo Zdrowia i nowe dane

Kolejna ofiara śmiertelna koronawirusa w Polsce

Wojciech Kozicki
17.03.2020  09:23
Koronawirus w Polsce - liczba ofiar śmiertelnych i aktualne dane
Koronawirus w Polsce - liczba ofiar śmiertelnych i aktualne dane Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER/Eas News

Koronawirus w Polsce to wciąż rosnąca liczba zakażonych i ofiar śmiertelnych. Ministerstwo Zdrowia podało, że zmarła kolejna osoba chora na koronawirusa.

Epidemia koronawirusa w Polsce wciąż narasta, a minister zdrowia Łukasz Szumowski przedstawił dramatyczne prognozy ile osób zachoruje. Jego czarny scenariusz zaczyna się spełniać, ponieważ we wtorek 17 marca Ministerstwo Zdrowia podało nowe aktualne dane na temat liczby zakażonych w naszym kraju.

Mamy 28 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 7 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 6 osób z woj. pomorskiego, 3 osób z woj. mazowieckiego, 3 osób z woj. Lubelskiego – napisało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Niestety, podano też informację, że w Polsce na SARS-CoV-2 zmarła kolejna osoba. To piąta ofiara koronawirusa w naszym kraju. Wiadomo już, że to 57-letni pacjent, który przebywał w szpitalu w Wałbrzychu i miał choroby współistniejące.

Przeczytaj więcej
Komentarze