18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

tragiczne informacje

Koronawirus w Ministerstwie Sprawiedliwości. Nie żyje pracownik

Emilia Waszczuk
31.03.2020  09:25
Koronawirus w Ministerstwie Sprawiedliwości. Nie żyje pracownik
Koronawirus w Ministerstwie Sprawiedliwości. Nie żyje pracownik Fot: Shutterstock

Rzeczniczka prasowa Ministerstwa Sprawiedliwości przekazała tragiczne informacje. Z powodu zakażenia koronawirusem SARS-COV-2, zmarł jeden z pracowników resortu.

Smutne informacje z Ministerstwa Sprawiedliwości. W poniedziałek tuż przed północą rzeczniczka resortu Agnieszka Borowska przekazała informację o śmierci jednego z pracowników.

Mężczyzna był zakażony koronawirusem SARS-COV-2. Podobno nie miał kontaktu z innymi pracownikami ministerstwa - od miesiąca przebywał na zwolnieniu lekarskim.

Jesteśmy głęboko poruszeni  informacją o śmierci naszego pracownika, która pokazuje, jak straszny jest koronawirus. Zmarły był jednym z kierowców resortu. Od prawie miesiąca przebywał na urlopie i na zwolnieniu. Jest  nam bardzo przykro, że przegrał walkę o życie. R.I.P.

- napisała Borowska.

Jak podaje TVP, mężczyzna to kierowca wiceministra sprawiedliwości, Marcina Romanowskiego. Polityk skomentował sprawę na Twitterze.

Ze smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Michała. Proszę o modlitwę za jego duszę i za jego bliskich w tym trudnych dla nich czasie, RIP - napisał.

Liczba chorych rośnie

Według danych Ministerstwa Zdrowia na wtorek o godzinie 9 rano, w Polsce COVID-19 zdiagnozowano już u 2132 osób. 31 pacjentów zmarło.

Czytaj także
Przeczytaj więcej