18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pandemia trwa

Fala zachorowań na koronawirusa. Polska wchodzi w szczyt pandemii?

11.05.2020  17:36
Fala zachorowań na koronawirusa. Polska wchodzi w szczyt pandemii?
Fala zachorowań na koronawirusa. Polska wchodzi w szczyt pandemii? Fot: Shutterstock

Koronawirus w Polsce ciągle nie odpuszcza, przeciwnie, zachorowań jest już tak dużo, że można pomyśleć o szczycie pandemii w kraju. Wszyscy wciąż mamy nadzieję, że sytuacja nie rozwinie się aż tak groźnie, ale informacje płynące z Ministerstwa Zdrowia nie napawają nas optymizmem. 

Koronawirus w Polsce od dłuższego czasu bardzo intensywnie daje nam się we znaki. Niestety, zachorowań jest w ostatnim czasie tak dużo, że coraz częściej słyszy się o nadchodzących szczycie pandemii.

Koronawirus w Polsce wciąż atakuje

Ministerstwo Zdrowia niestrudzenie, od tygodni, podaje oficjalne informacje o ilości zachorowań i zgonów w kraju. Dziś popołudniu stwierdzono 120 nowych przypadków koronawirusa, a zmarło 8 osób w naszym kraju. Łącznie daje to nam 16 326 chorych i 811 zmarłych od początku wybuchu zarazy.

Bilans nie jest pocieszający, ale wciąż mamy nadzieję, że koronawirus w Polsce odpuści i da nam odpocząć chociażby w nadchodzące wakacje, które i tak z pewnością będą inne niż wszystkie do tej pory.

Czekamy na chwilę oddechu z utęsknieniem. 

Przeczytaj więcej
Komentarze