18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Złe wieści

Koronawirus w Polsce. Wzrost liczby przypadków

11.04.2020  17:35
Koronawirus w Polsce. Wzrost liczby przypadków
Koronawirus w Polsce. Wzrost liczby przypadków Fot: Shutterstock

Koronawirus w Polsce nieprzerwanie rośnie w siłę. Ministerstwo Zdrowia po raz kolejny podało informację o wzroście liczby przypadków zachorowań w Polsce. Wielka Sobota nie przyniosła w tym względzie wytchnienia nikomu. 

Koronawirus zamknął Polaków w domach i pokazał nam zupełnie nową, nieprzyjemną rzeczywistość. Niestety, pandemia wciąż rośnie w siłę i nic nie wskazuje na to, by miała ona wyhamować. Ministerstwo potwierdza kolejne przypadki.

Koronawirus w Polsce. Ministerstwo potwierdza kolejne przypadki

Koronawirus ku naszej rozpaczy dotarł do Polski i sprawił, że żyjemy w ciągłym lęku. Niestety, okres przedświąteczny wcale nie przyniósł nam wyhamowania pandemii - przeciwnie. Ministerstwo Zdrowia wciąż podaje informacje o kolejnych przypadkach zakażenia.

Właśnie dowiedzieliśmy się o 268 nowych zakażeniach, co łącznie daje zawrotną liczbę 6356. Co gorsza rośnie również liczba zgonów - aktualnie o 13 tragicznych przypadków, więc w sumie zmarło już w Polsce 208 osób.

Mamy szczerą nadzieję, że jeśli nie w Święta, to chociaż po Świętach będzie w końcu lepiej. Życzymy zdrowia w tym trudnym okresie. 

Przeczytaj więcej
Komentarze