18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Natychmiastowa reakcja

Koronawirus w Polsce. Zatrzymano pociąg w centrum Warszawy

06.03.2020  15:31
Koronawirus w Polsce. Zatrzymano pociąg w centrum Warszawy
Koronawirus w Polsce. Zatrzymano pociąg w centrum Warszawy Fot: Grzegorz Banaszak/REPORTER

Koronawirus rozprzestrzenia się na świecie błyskawicznie. Pierwszy przypadek stwierdzony w Polsce otworzył nam bramy do ogólnokrajowej paniki. Nie pomagają takie sytuacje, jak chociażby zatrzymanie pociągu w centrum Warszawy z uwagi na podejrzenie zakażenia patogenem. 

Koronawirus sprawia, że wiele osób nie może spać spokojnie. Nie pomagają takie informacje, jak choćby pierwszy potwierdzony przypadek koronawirusa w Polsce, czy wieść o pacjentce z podejrzeniem choroby, która postanowiła uciec z przychodni. 

Koronawirus: Pociąg zatrzymany w Warszawie

Jakby tego było mało, dziś gorąco zrobiło się w centrum stolicy Polski. Na dworcu centralnym został zatrzymany pociąg, a to wszystko z powodu niepokojącego stanu zdrowia jednego z pasażerów pojazdu. 

Zgłaszającym całą sytuację był współpasażer, który mocno zaniepokoił się napadami kaszlu mężczyzny z nim podróżującego. Konkretnie doszło do zatrzymania pociągu EIC relacji Kołobrzeg-Kraków. Interwencja służb w odpowiedzi na zgłoszenie była natychmiastowa. 

Ostatecznie zatrzymany pociąg odjechał ze stacji ze znacznym opóźnieniem. Przez dłuższy czas nikt nie mógł wyjść z pociągu, ani do niego wejść. Jak widać, koronawirus jest realnym zagrożeniem, z którym nie ma żartów. 

Przeczytaj więcej
Komentarze