18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Koronawirus w natarciu. Ministerstwo Zdrowia jest bezradne

16.09.2020  10:34
Koronawirus w natarciu. Ministerstwo Zdrowia jest bezradne
Koronawirus w natarciu. Ministerstwo Zdrowia jest bezradne Fot: Nhemz/Shutterstock

Koronawirus niezmiennie dręczy Polaków. Wszystko wskazuje na to, że Ministerstwo Zdrowia jest bezradne wobec skutków pandemii COVID-19. Wygląda to źle.

Koronawirus nie daje nam spokojnie żyć od marca 2020 roku. Wtedy po raz pierwszy Polacy zostali dosłownie zamknięci w domach, by uniknąć rozprzestrzeniania się patogenów.

Koronawirus chłoszcze Polaków

Teraz rządzący zapewniają, że nie ma mowy o kolejnym lockdownie, ale jednocześnie wszyscy widzimy, że Ministerstwo Zdrowia nie radzi sobie z pandemią COVID-19. Bardzo niepokojące są najnowsze dane, opublikowane na oficjalnym Twitterze resortu.

Tylko dzisiaj poinformowano o 600 zachorowaniach na COVID-19 i 10 zgonach z jego powodu. Daje to bilans 75 734 chorych i 2 237 zmarłych od początku pandemii koronawirusa w Polsce.

Liczby mówią same za siebie. Niezmiennie, z dużą niecierpliwością, wyglądamy poprawy, ale niestety, ona wciąż do nas nie nadchodzi. Miejmy nadzieję, że zima zmieni nieco rozkład sił między nami a wirusem.

Oby wreszcie można było realnie ogłosić koniec pandemii w Polsce.

Przeczytaj więcej
Komentarze