18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szok

Koronawirus w restauracji. Sanepid szuka klientów

28.08.2020  11:17
Koronawirus w restauracji. Sanepid szuka klientów
Koronawirus w restauracji. Sanepid szuka klientów Fot: Mark Umbrella/Shutterstock

Koronawirus wciąż dręczy Polaków i niestety, najwyraźniej nie zamierza odpuszczać nawet na minutę. Teraz zaatakował tam, gdzie nikt się go nie spodziewał. Sanepid poszukuje klientów restauracji Fragola w Opalenicy. 

Koronawirus znów zaatakował. Tym razem zakażony okazał się kelner z restauracji Fragola w Opalenicy (woj. wielkopolskie). Klienci przyszli się do lokalu zrelaksować i zapomnieć o problemach, a tu życie napisało zupełnie inny scenariusz.

Koronawirus jest przeciwnikiem, którego nie wolno lekceważyć, dlatego sanepid już szuka klientów restauracji. Poszukiwani są konkretnie ci, którzy korzystali z usług restauracji w dniach: 17, 19 oraz między 21 a 23 sierpnia 2020 roku. Kelner pracujący w tych dniach ma pozytywny wynik na obecność koronawirusa, więc istnieje realne ryzyko, że zaraził gości restauracji. 

Koronawirus w restauracji

Ludzie, którzy korzystali z usług Fragoli w tych dniach, są proszeni o kontakt z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Nowym Tomyślu. Dzwonić można pod numer telefonu: 61 44 20 800. 

Lokal z uwagi na trudną sytuację, zdecydował się na wydanie oświadczenia dotyczącego tej sprawy. Cała kadra pracownicza Fragoli przebywa na obowiązkowej kwarantannie. 

Dyrektor Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Tomyślu nie nakazał zawieszenia działalności restauracji, w związku z powyższym jako Właściciele zdecydowaliśmy się podjąć decyzje za Dyrektora Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Tomyślu i czasowo zawiesić prace Restauracji

- możemy przeczytać w oświadczeniu.

Miejmy nadzieję, że sytuacja rozwiąże się pomyślnie, z jak najmniejszą szkodą dla wszystkich jej uczestników. 

Przeczytaj więcej
Komentarze