18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Panika sięgnęła szczytu

Koronawirus wywołuje armagedon. W sklepach brakuje żywności

04.03.2020  20:51
Koronawirus wywołuje armagedon. W sklepach brakuje żywności
Koronawirus wywołuje armagedon. W sklepach brakuje żywności Fot: Shutterstock/Maridav

Koronawirus jest już w Polsce. Panika narastała od dawna, ale teraz sięgnęła absolutnego szczytu - w sklepach zaczyna brakować podstawowych produktów. Będzie spożywczo-higieniczny armagedon? 

Koronawirus dotarł do Polski, sprawę potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. Jeszcze zanim w naszym kraju znalazł się potwierdzony przypadek choroby, Polacy rzucili się na spożywcze i higieniczne artykuły. W sklepach zabrakło mydeł, makaronów, żeli antybakteryjnych i itp.

Koronawirus wywołuje armagedon w polskich sklepach

Sytuacja się zaostrza. Kiedy wiemy już, że mamy w kraju potwierdzony przypadek choroby, robi się jeszcze bardziej nieciekawie. Stoimy u progu epidemii i wygląda na to, że panika narasta na sile. Czyżby czekał nas sklepowy armagedon?

Producenci już nie nadążają z dostawami, a sklepowe półki świecą pustkami. Nie ma makaronów, ryżu, kasz, konserw i wielu innych produktów, które pozwoliłyby nam przetrwać dłuższy czas bez konieczności uzupełniania zapasów.

Wszystkie większe miasta w Polsce zmagają się z podobnym problemem, ale tam, gdzie podejrzewane są przypadki koronawirusa, jest najprawdziwszy armagedon. Problemy z zakupami zgłaszają mieszkańcy Nowej Huty, Bronowic, Salwatora, Woli Justowskiej i Kurdwanowa. 

Przypominamy, co warto kupić na wypadek epidemii, na liście jest wiele produktów, których ludzie jeszcze nie zabrakło. Polecamy się zabezpieczyć, póki jest jeszcze na to czas. Nie wiadomo, jak ostatecznie rozwinie się sytuacja.

Czytaj także
Przeczytaj więcej