18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pandemiczny dramat

Koronawirus zbiera krytyczne żniwo. Polska w rozpaczy

18.04.2021  10:32
Koronawirus w Polsce
Koronawirus w Polsce Fot: Shutterstock

Koronawirus sieje postrach w całym kraju. Od wielu tygodni nic się nie zmienia i wszyscy jesteśmy coraz bardziej przerażeni rosnącym wokół nas zagrożeniem. Ministerstwo Zdrowia wydaje się być totalnie bezradne wobec najnowszych danych.

Koronawirus od wielu tygodni pokazuje nam dobitnie, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być znacznie gorzej. Teraz rośnie nie tylko liczba zakażeń, ale również zgonów spowodowanych przez Covid-19. Ministerstwo Zdrowia powoli już załamuje nad tym ręce - a my wszyscy żyjemy w coraz większym strachu.

Koronawirus sieje postrach w całym kraju

Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia każdego dnia - są skrajnie przerażające. Zaraza zbiera krwawe żniwo i nie ma dla nikogo litości. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze długo nie uporamy się z pandemią koronawirusa.

Tylko dzisiaj odnotowano 12 153 nowych zachorowań i 207 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 2 688 025 przypadków i 62 032 śmierci z powodu koronawirusa.

Wszyscy mamy coraz mniej sił i środków do walki z pandemią Covid-19. Nic dziwnego, że statystyki zaczynają mówić same za siebie.

Czytaj także
Przeczytaj więcej
Komentarze