18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Pandemia trwa

Koronawirus zbiera żniwo. Okrutne pogorszenie sytuacji w Polsce

29.08.2020  10:34
Koronawirus zbiera żniwo. Okrutne pogorszenie sytuacji w Polsce
Koronawirus zbiera żniwo. Okrutne pogorszenie sytuacji w Polsce Fot: Shutterstock

Koronawirus nie daje nam spokoju od miesięcy zimowych. Niestety, wszystko wskazuje na to, że Polska nie daje już sobie rady z pandemią. Poznaliśmy wstrząsające dane.

Koronawirus od zimy zasiewa w sercach Polaków trwogę. Nic dziwnego! Najpierw musieliśmy mierzyć się z psychozą strachu, totalnym lockdownem oraz kryzysem gospodarczym. Teraz, kiedy wszystko zdawało się wracać do normy, nagle jest tylko gorzej.

Koronawirus rośnie w siłę

Od początku lata koronawirus realnie rośnie w siłę. Dane płynące do nas z Ministerstwa Zdrowia są absolutnie zatrważające. Tylko dziś dowiedzieliśmy się o 759 nowych przypadkach zachorowań w Polsce, a 14 osób straciło życie przez COVID-19.

Od początku pandemii daje to tragiczny bilans 66 239 zachorowań i 2 032 zgonów z powodu COVID-19. Każdy z nas ma nadzieję na jak najszybsze uspokojenie sytuacji, ale niestety nic nie wskazuje na to, by miała się ona w końcu poprawić.

Oby jesień jakimś cudem okazała się dla nas łaskawsza niż lato.

Przeczytaj więcej
Komentarze