18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat

Koronawirusowy ARMAGEDON w całym kraju. Jak żyć?

01.12.2021  10:32
Koronawirus w Polsce
Koronawirus w Polsce Fot: Corona Borealis Studio/Shutterstock

Koronawirus rozgniata Polaków. Armagedon zakażeń sprawia, że wszyscy zaczynamy bać się o naszą przyszłość. Jak dalej żyć w takim lęku i strachu?

Koronawirus rozgościł się w Polsce na dobre i znów wystawia pazury, strasząc nas czwartą falą pandemii. Sytuacja pogarsza się z dnia na dzień. Wygląda na to, że tylko twardy lockdown byłby w stanie powstrzymać te krytyczne wydarzenia.

Wariant Omikron stanowi dla nas nowe zagrożenie. Wirus nikogo nie oszczędza. Dane, które podaje nam Ministerstwo Zdrowia, są skrajnie nieoptymistyczne. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze trochę pomęczmy się z koronawirusem.

Koronawirusowy ARMAGEDON

Sytuacja pandemiczna w kraju tak mocno się zaostrza, medyczne autorytety w postaci znanych wirusologów apelują o wprowadzenie, chociażby lokalnego lockdownu dla bezpieczeństwa nas wszystkich. Czy tylko to jest już w stanie nas uratować?

Dzisiaj odnotowano 29 064 nowych zachorowań i 570 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to 3 569 137 przypadków i 84 153 śmierci z powodu koronawirusa.

Życzymy wszystkim nie tylko zdrowia fizycznego, ale również psychicznego, by jakoś to wszystko przetrwać.