18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Żona zrobiła mu za to...

Korwin ogłosił koniec epidemii koronawirusa!

Wojciech Kozicki
15.09.2020  17:22
Korwin ogłosił koniec epidemii COVID-19.  Konferencja prasowa
Korwin ogłosił koniec epidemii COVID-19. Konferencja prasowa Fot: JACEK DOMINSKI/REPORTER/East News

COVID-19 w Polsce nadal zabija, rośnie liczba chorych. Tymczasem Janusz Korwin-Mikke ogłosił koniec pandemii koronawirusa. Zmienił również swój wizerunek, a jego żona publicznie ścięła mu brodę.

Janusz Korwin-Mikke kontra koronawirus. Okazało się, że nastąpił koniec epidemii, a przynajmniej tak twierdzi polityk Konfederacji. Na konferencji prasowej obwieścił, że „epidemii nie ma”. Przypomniał również, że obiecał kiedyś, iż zetnie brodę, gdy zakończy się walka z koronawirusem. Słowa dotrzymał.

Korwin i koniec epidemii - publicznie ściął brodę

Na konferencji prasowej była obecna żona Janusza Korwin-Mikkego. Pani Dominika dzielnie chwyciła za nożyczki i niczym barber pozbawiła ukochanego brody.

Nic nie może się marnować, więc włosy z twarzy Korwina zostaną wkrótce przekazane na licytację na rzecz pana Jakuba Grygowskiego, który jest prezesem jednego z dwóch brytyjskich oddziałów partii Korwin. Niedawno w Londynie został zaatakowany przez bojówkarzy Antify i oskarżono go o szerzenie nienawiści.

Skąd Korwin wie, że epidemia się skończyła? Przedstawił dane świadczące o tym, że koronawirus odpuścił.

Epidemii nie ma. Ustabilizowała się śmiertelność dzienna w granicach około 15 osób. To mniej więcej tyle, ile umiera na wirusowe zapalenie wątroby, a z tego powodu nie robimy żadnych specjalnych akcji. Uznajemy, że będziemy musieli żyć z koronawirusem i będziemy jeszcze żyli 200 albo 500 lat – wytłumaczył Korwin.

Janusz Korwin-Mikke ogłosił koniec epidemii koronawirusa [WIDEO]

 

logo Tu się dzieje