18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

apel o pomoc

Dramat. Matka zabrała Lenkę, grozi, że ją zabije

Emilia Waszczuk
17.09.2019  14:54
Dramat. Matka zabrała Lenkę, grozi, że ją zabije
Dramat. Matka zabrała Lenkę, grozi, że ją zabije Fot: Policja

Sandra Ptaszyńska wyszła z domu około godziny 9 rano we wtorek i nie ma z nią kontaktu. Zabrała ze sobą 3-letnią córeczkę Lenę. Mężowi zagroziła, że popełni rozszerzone samobójstwo.

Rodzina, znajomi, mieszkańcy miasta Kościan w województwie wielkopolskim, a także policja, poszukują 41-letniej Sandry Ptaszyńskiej i jej 3-letniej córeczki. Kobieta we wtorek rano wyszła z dzieckiem z domu. Partnerowi groziła, że zabije siebie i ich pociechę.

Błagam wszystkich znajomych Sandra uciekła z lenka może jej się stać krzywda obiecała mi że zabije siebie i Lenę jeśli będę ją chciał zabrać

- napisał na Facebooku zrozpaczony mąż i ojciec, Piotr Ptaszyński.

Policja wszczęła poszukiwania

W sprawę zaangażowana została policja w Kościanie. Proszą o kontakt każdego, kto może posiadać jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Sandry i Leny. Podają też rysopis kobiety i jej córki.

Sandra Ptaszyńska, lat 41, 165 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma ciemne włosy do ramion. Z domu wyszła ubrana w zielona bluzę, ciemne spodnie i sportowe buty.

Lena, lat 3, ok. 110 cm wzrostu. Ma kręcone, blond włosy do ramion. Rano ubrana była w biały polar, różowe spodnie i różowe buty.

Sandra Ptaszyńska z córką Leną

Policja apeluje o kontakt pod nr. tel. 65 5116 211 lub 112. lub w jednostce w Kościanie.

Sandra Ptaszyńska z córką Leną
Przeczytaj więcej
Komentarze