18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Tragedia w Koszalinie

Potworna śmierć malutkiego rodzeństwa. Dzieci spadły z 9 piętra

01.07.2020  08:34
Wypadek w Koszalinie. Nie żyje rodzeństwo
Wypadek w Koszalinie. Nie żyje rodzeństwo Fot: Daniel Jedzura/Shutterstock

Koszmarne doniesienia z Koszalina. We wtorek z okna w jednym z bloków wypadło dwoje malutkich dzieci. Rodzeństwo zginęło na miejscu.

Do tragicznego wypadku doszło we wtorek po godzinie 20.30 przy ul. Właysława IV. W mieszkaniu na 4 piętrze przebywało czworo dzieci i ich matka. W pewnym momencie dwoje maluchów - chłopiec i dziewczynka w wieku 4 i 5 lat - wypadło przez okno.

Na miejscu zdarzenia szybko pojawiły się służby. Policjanci od razu przystąpili do reanimacji, niestety dzieci nie udało się uratować. Zmarły na miejscu.

Nieszczęśliwy wypadek

Jak informuje policja, matka, która opiekowała się czwórką rodzeństwa, była trzeźwa. W mieszkaniu najpewniej doszło do nieszczęśliwego wypadku - podaje koszalininfo.pl.

Rodzeństwo miało wykorzystać chwilę nieuwagi mamy i otworzyć okno. Rzecznik koszalińskiej policji Rafał Skoczylas w rozmowie z "Głosem Koszalińskim" przekazał, że kobieta przygotowywała akurat kolację. Po zdarzeniu jest w szoku i pozostaje pod opieką lekarzy.

Tuż po wypadku na miejscu zdarzenia pojawił się także ojciec dzieci, wcześniej mężczyzna był w pracy. Sprawę bada prokuratura.

Przeczytaj więcej
Komentarze