18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Koszmarny wypadek. 25-latek zginął przygnieciony ciężarówką

22.06.2021  17:50
25-latek zginął tragicznie
25-latek zginął tragicznie Fot: Shutterstock

25-letni mężczyzna zginął przygnieciony przez cofającą ciężarówkę. Tragiczny wypadek wydarzył się w Czerwieńsku w powiecie zielonogórskim.

Niektóre wypadki na długo pozostają w pamięci osób, które się o nich dowiadują. Do tego rodzaju tragedii doszło w Czerwieńsku leżącym w powiecie zielonogórskim. 25-letni mężczyzna zginął przygnieciony ciężarem cofającej ciężarówki.

25-latek zginął w tragicznych okolicznościach

Zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na terenie jednej z firm w Czerwieńsku (woj. lubuskie) wpłynęło do służb we wtorek, przed godziną 11. Na miejsce udała się straż pożarna, policja i pogotowie ratunkowe - niestety, życia poszkodowanego nie udało się uratować.

25-letni mężczyzna został przygnieciony przez cofającą ciężarówkę. Młody człowiek zmarł

– poinformowała Małgorzata Stanisławska z Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 25-latek przygnieciony do stojącej na placu ciężarówki przez inną, której kierowca cofał. Za kierownicą tego samochodu siedział 46-latek, wiadomo już, że w chwili zdarzenia był trzeźwy.

W wyniku potrącenia młody mężczyzna doznał poważnych obrażeń. Był długo reanimowany, ale jego życia nie udało się uratować. Na miejscu trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku. Czynności nadzoruje prokurator

– przekazała policjantka.

Współczujemy z całego serca rodzinie zmarłego chłopaka.

logo Tu się dzieje