18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

A to świnia! Nie ma co ryć ze śmiechu...

Dzik wpadł do salonu piękności. Chciał zabieg na krzywy ryj?

Wojciech Kozicki
19.05.2022  18:18
Dzik w salonie piękności w Krakowie. Natura podłożyła nam świnię?
Dzik w salonie piękności w Krakowie. Natura podłożyła nam świnię? Fot: ADRIAN SLAZOK/REPORTER/zdjęcie ilustracyjne

Dziki w Polsce ostro się rozbisurmaniły! W Krakowie doszło do niecodziennego wydarzenia w salonie piękności, gdy do środka wbiegł dzik! Klientki wpadły w panikę!

Dzik w Krakowie w czwartek zaatakował salon piękności na Kapelance. Jak podaje rmf24.pl, w pomieszczeniu przebywało akurat 6 osób, które wpadły w panikę, widząc rozjuszone zwierzę. Wszyscy uciekli w popłochu, zatrzaskując drzwi i zamykając dzika w środku.

Dzik w Krakowie to nasz polski potwór LOCHA NESS?

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Zwierzę przebywało w gabinecie urody i demolowało wyposażenie do momentu przybycia Straży Miejskiej. Lekarz weterynarii zadbał o to, by dzik zasnął, a następnie zwierzę wywieziono w bezpieczne miejsce, co potwierdził reporterowi RMF FM rzecznik Straży Miejskiej w Krakowie Marek Anioł.  

Dzik rozbił m.in. szklany stolik i powywracał donice z kwiatami.

Dziki w Polsce stają się coraz większym problemem i zagrożeniem, zuchwale zapuszczając się na tereny zamieszkałe przez ludzi. Jak podaje rmf24.pl, tylko w zeszłym roku w trzech działających w Krakowie odłowniach schwytano ponad 230 zwierząt.

W przypadku spotkania z dzikiem należy powiadomić Straż Miejską Miasta Krakowa, dzwoniąc pod całodobowy telefon alarmowy 986. Zgłoszenia umożliwią szybkie poinformowanie działającego na zlecenie miasta pogotowia interwencyjnego ds. dzikich zwierząt – podaje rmf24.pl.