18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To się opłaca

Królewskie zarobki w Lidlu! Nawet do 7 TYSIĘCY MIESIĘCZNIE

08.02.2022  14:25
Lidl zadba finansowo o swoich pracowników
Lidl zadba finansowo o swoich pracowników Fot: Karolina Adamska/East News

Lidl postanowił jeszcze mocniej zadbać o swoich pracowników i znacznie podnieść im miesięczne zarobki. Będą mogli dostać nawet do 7 tysięcy miesięcznie! To się nazywa szefowski gest.

Inflacja w Polsce szaleje, ceny rosną, a ludzie mają coraz mniejszy komfort życia. Lidl postanowił w takiej sytuacji zadbać o osoby zatrudnione pod banderą sieci supermarketów i jeszcze mocniej podwyższyć im zarobki.

Od dawna wiadomo, że ludzie w Lidlu zarabiają całkiem dobrze, ale teraz supermarket postanowił przeskoczyć o kilka długości swoją konkurencję i jeszcze mocniej zadbać o komfort własnych pracowników.

Osoby stojące na czele sieci Lidl zapowiedziały więc duże podwyżki. Pójdzie na nie aż 125 mln zł. Trzeba przyznać, że to suma niemalże rządowa! Co więcej, na utworzenie kolejnych miejsc pracy gigant chce natomiast przeznaczyć prawie 100 mln zł.

Lidl zadba finansowo o swoich pracowników

Perspektywy są dosłownie zawrotne. Już od marca 2022 roku pracownicy Lidla będą zarabiać od 3750 do 4600 zł brutto na początku zatrudnienia. Po roku pracy pracodawca gwarantuje wzrost wynagrodzenia do 3850-4800 zł brutto. Pracownik z dwuletnim stażem dostanie natomiast od 4100 zł brutto do 5050 zł brutto. 

Na złe warunki finansowe nie może narzekać również załoga magazynów. W ich przypadku po podwyżkach pensja wyniesie na początku zatrudnienia od 4350 zł brutto do 4750 zł brutto. Po roku pracy wzrośnie nawet do 5000 zł brutto, a po trzech latach - do 5500 zł brutto. O całej sprawie informuje biuro prasowe Lidl Polska.

Kto zatem będzie zarabiał zawrotną kwotę, sięgającą 7 tysięcy złotych? Takie krocie dotyczą menadżerów sklepów Lidl. To oni na start otrzymają od 4850 zł brutto do 5550 zł brutto. Później ich pensja stopniowo będzie wzrastać, po dwóch latach pracy na tym stanowisku będą mogli dostać nawet 7500 zł brutto. Co więcej, osoby takie mogą liczyć na samochód służbowy.

Myślicie, że wiele osób zdecyduje się wobec tego na przebranżowienie?

logo Tu się dzieje