18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Dramat Polaków

Krytyczny napór Covid-19. Pandemia zwala nas z nóg

01.04.2021  10:33
Covid-19 w Polsce
Covid-19 w Polsce Fot: Shutterstock

Covid-19 nie tylko na rok zamknął nas w domach, ale dodatkowo skutecznie utrudnia nam życie i obciąża naszą psychikę. Wiadomości z Ministerstwa Zdrowia są straszne. Kiedy trzecia fala pozwoli nam normalnie żyć?

Covid-19 sprawił, że wszyscy żyjemy głównie strachem. Jak długo jeszcze potrwa taka sytuacja? Według danych płynących z Ministerstwa Zdrowia wciąż jest naprawdę bardzo źle. Czy wirus w końcu da nam normalnie żyć?

Covid-19 zgniata i męczy Polaków

Dane, które docierają do nas z Ministerstwa Zdrowia każdego dnia - są skrajnie przerażające. Teraz napór zarazy jest tym bardziej przerażający, że polska służba zdrowia z ledwością radzi sobie z atakiem bezlitosnego wirusa.

Tylko dzisiaj odnotowano 35 251 nowych zachorowań i 621 zgonów z powodu Covid-19. Od początku pandemia mocno dała nam w kość. Łącznie ponury bilans zachorowań i zgonów w Polsce to  2 356 970 przypadków i 53 665 śmierci z powodu koronawirusa.

Wszyscy mamy coraz mniej sił i środków do walki z pandemią Covid-19. Miejmy nadzieję, że straszliwy koronawirus w końcu nam odpuści i latem zacznie wracać do kraju normalność. Bez tego trudno sobie wyobrazić naszą dalszą egzystencję. Z całą pewnością pod wielkim znakiem zapytania stoją obchody zbliżających się świąt Wielkiej Nocy.

Czytaj także
Przeczytaj więcej