18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nie ma się z czego cieszyć

Krzysztof Jackowski przepowiada TRAGICZNE lato. Smutne wizje

14.01.2020  19:54
Krzysztof Jackowski przepowiada TRAGICZNE lato. Smutne wizje
Krzysztof Jackowski przepowiada TRAGICZNE lato. Smutne wizje Fot: Wojciech Olszanka/East News

Krzysztof Jackowski wieszczy, że lato 2020 nie będzie wcale jednym z tych pięknych. Jasnowidz zmartwił wszystkich, którzy liczyli na sielankowy wypoczynek.

Mogłoby się wydawać, że po ciepłej zimie nastanie upalne, piękne lato. Niestety, Krzysztof Jackowski znany z tego, że zagląda regularnie w przyszłość - nie ma dla nas dobrych wiadomości.

Lato 2020 zdaniem jasnowidza - wcale nie będzie piękne. Biorąc pod uwagę fakt, że przepowiednie Jackowskiego dotyczące III wojny światowej spełniają się niemalże na naszych oczach, zdecydowanie mamy się czym martwić.

Krzysztof Jackowski wie, jakie będzie lato 2020

Warto dodać, że Jackowski poprawnie przewidział również to, jak będzie wyglądała tegoroczna zima. Podczas gdy wiele osób spodziewało się zimy trzydziestolecia, on mówił:

Mnie się zima kojarzy bardzo dziwnie. Ta zima zmiesza się w tym roku z wiosną. (..) Mam odczucie, że będzie bardzo długa jesień. Jesień zawładnie październik, listopad, grudzień i może też część stycznia. Zima przynajmniej do połowy stycznia będzie jesienna i w miarę dosyć ciepła.

Teraz już wie, jakie będzie lato. Nie są to dobre wieści.

Przewiduję, że lato 2020 będzie nieciekawe, pochmurne i deszczowe. Co prawda, będzie okraszone ładnymi, prawdziwie letnimi dniami, ale będzie tych dni mało. To sprawi, że ogólnie będziemy z pogody 2020 roku niezadowoleni

- twierdzi Krzysztof Jackowski.

Jeśli planowaliście wakacje spędzić w kraju, to może lepiej poszukać zagranicznych destynacji?

Przeczytaj więcej
Komentarze