18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ma tupet

Krzysztof Jackowski rozwścieczył kler. Odważna teoria jasnowidza

31.01.2020  13:26
Krzysztof Jackowski rozwścieczył kler. Odważna teoria jasnowidza
Krzysztof Jackowski rozwścieczył kler. Odważna teoria jasnowidza Fot: YouTube

Krzysztof Jackowski odkąd zaczął działać na YouTubie, stara się być jak najbliżej ludzi. Aktualnie wygłosił teorię, która rozwścieczy wielu kapłanów. 

Krzysztof Jackowski coraz rzadziej porusza takie tematy, jak poszukiwanie osób zaginionych czy pomoc policji. Częściej stara się być blisko ludzi i odpowiadać na frapujące ich pytania. Ostatnio jasnowidz z Człuchowa wygłosił teorię, która może rozjuszyć księży.

Krzysztof Jackowski rozwścieczył kler

Wiele osób zwracało się do Jackowskiego z pytaniem, czy psy mają duszę. Jasnowidz, który zwykle specjalizuje się w przewidywaniu zamachów, a ostatnio też wybuchów epidemii, tym razem pochylił się właśnie nad tematem duchowości i postanowił wyłożyć, co tak naprawdę o tym sądzi.

Dusza to nic nadzwyczajnego, dusza to my. Nasza wiedza i wszystko, co zrobimy w życiu. Dusza to zapisany kawał życia, z którym żyjemy od narodzin do śmierci. [...] Tym jesteśmy (...) Wszystko, co myśli i ma pamięć, musi mieć duszę, bo tym jest właśnie dusza - zapisany film ze wszystkim z całego naszego życia 

- rozpoczął swój wywód Krzysztof Jackowski.

Potem przeszedł od filozofii, do czynu i odpowiedział bezpośrednio na pytanie fanów.

Czy pies ma duszę? Jakbym powiedział, że tak, to nie odkryłbym niczego nowego. Większość z was, prawie wszyscy jak myślę, mają chyba podobne zdanie, bo jesteście wrażliwi, skoro jesteście na moim kanale

- wyznał Jackowski.

Przypominamy, że oficjalne stanowisko Kościoła mówi, że zwierzęta duszy nie mają - posiadają ją wyłącznie istoty ludzkie. Krzysztof Jackowski wypowiadając swoje zdanie tak otwarcie, mógł się tym samym narazić niejednemu kapłanowi.

Z którą postawą zgadzacie się Wy?

Czytaj także