18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Słuszne przeczucie?

Krzysztof Jackowski wie, jak rozwinie się koronawirus. Nowe wizje

03.03.2020  21:25
Krzysztof Jackowski wie, jak rozwinie się koronawirus. Nowe wizje
Krzysztof Jackowski wie, jak rozwinie się koronawirus. Nowe wizje Fot: EAST NEWS

Krzysztof Jackowski już wie, co nas czeka i jak rozwinie się sytuacja ogólnoświatowej epidemii. Swoimi wizjami zaskoczył chyba wszystkich. 

Krzysztof Jackowski kiedyś zajmował się głównie poszukiwaniem osób zaginionych i współpracą z policją. Od jakiegoś czasu stał się jednak narodowym jasnowidzem Polaków i zajmuje się głównie tematami społecznymi.

Krzysztof Jackowski wie, co dalej z koronawirusem

Nic dziwnego, że w obliczu epidemii koronawirusa, jasnowidz postanowił się skupić dokładnie na nim. Podczas, gdy wszyscy uważają, że niedługo wybuchnie pandemia, Krzysztof Jackowski ma zupełnie inne, zaskakujące przeczucia.

Koronawirus w Europie i Polsce to brzmi groteskowo

- mówi Krzysztof Jackowski.

Według odczuć jasnowidza z Człuchowa, koronawirus już się kończy i niedługo nie będzie śladu po całej panice. Zdaniem Jackowskiego, zabójcze dla koronawirusa będzie... przedwiośnie i wahanie temperatur!

Do tej pory nie stwierdzono, by nowy patogen reagował na jakiekolwiek zmiany czy też wahania temperatur. Myślicie, że Krzysztof Jackowski mimo wszystko ma rację?

logo Tu się dzieje