18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

To koniec kariery?

Jackowski współpracuje z Rosją? Rząd rzuca oskarżenia

04.05.2021  10:45
Krzysztof Jackowski, a może Jackovsky?
Krzysztof Jackowski, a może Jackovsky? Fot: JAN BIELECKI/Dzien Dobry TVN/Ea

Rzecznik prasowy szefa MSWiA stwierdził, że działalność Krzysztofa Jackowskiego jest wykorzystywana przez rosyjskie media do prowadzenia antypolskiej propagandy. Jasnowidz z Człuchowa może mieć spore kłopoty.

Rzecznik Mariusza Kamińskiego opublikował na Twitterze wpis, w którym oskarża Krzysztofa Jackowskiego o wspieranie antypolskiej propagandy. Do zarzutów dołączono zdjęcia z rosyjskich portali informacyjnych.

Po raz kolejny "jasnowidz" Krzysztof Jackowski niesie przesłanie, które stanowi część działań propagandowych przeciwko Polsce. Jego promocją zajmuje się portal prowadzący działalność informacyjną na rzecz Kremla - stwierdził Żaryn.

Jackowski swoje niepokojące wizje dotyczące przyszłości Polski publikował w serwisie YouTube. Przez lata, dzięki internetowej działalności udało mu się przyciągnąć tysiące fanów.

Rosja wykorzystuje Krzysztofa Jackowskiego

Jasnowidz z Człuchowa często mówił o niekorzystnej sytuacji geopolitycznej kraju oraz braku sojuszników. Od niedawna jego wróżbami interesują się także rosyjskie media.

We wrześniu, październiku czy listopadzie zaczniemy zauważać, że Polska pozwoli na pewne działania - głównie Amerykanom. To może ściągnąć niebezpieczeństwo na nasz kraj, na nas, na obywateli. Coraz bardziej czuję, że kiedy to się zacznie dziać, będzie miało coś wspólnego z wojskiem - cytuje wróżbitę rosyjski portal EurAsia Daily.

Stanisław Żaryn twierdzi, że doniesienia Jackowskiego są nagłaśniane przez rosyjską machinę propagandową. Władze Kremla chcą w ten sposób podważyć poczucie bezpieczeństwa w naszym kraju.

Czyżby kariera Krzysztofa Jackowskiego dobiegała końca? Jasnowidz jak na razie nie komentuje oskarżeń polskich władz.

Czytaj także