Jarosław powinien się bać?

Jackowskiemu objawiła się przyszłość PiS. Wieszczy tragedię

02.12.2019  13:30
Jackowskiemu objawiła się przyszłość PiS. Wieszczy tragedię
Jackowskiemu objawiła się przyszłość PiS. Wieszczy tragedię Fot: Piotr BLAWICKI/East News

Krzysztof Jackowski wie, jaka przyszłość czeka PiS. Znany jasnowidz doznał objawienia, które zmrozi całą partię rządzącą. Nie jest różowo. 

Krzysztof Jackowski od lat pozostaje najbardziej znanym, polskim jasnowidzem. Najpierw specjalizował się w pomocy policji w trudnych, wręcz patowych sprawach. Teraz zajmuje się bardziej tematami społecznymi i politycznymi - prawdopodobnie dlatego, że budzą one zdecydowanie większe zainteresowanie.

Oczywiście, Jackowski czasem się uaktywnia w kwestiach kryminalnych, ale tylko wtedy, gdy są one głośne medialnie - np. tak jak w momencie, w którym zaginął Piotr Woźniak-Starak. 

Krzysztof Jackowski wieszczy koniec PiS-u

Krzysztof Jackowski o swoim darze mówi często w kategorii "przeczucia" lub "kojarzenia się". Nie inaczej jest tym razem, kiedy przewidział, co czeka PiS po wygranych wyborach. Jarosław Kaczyński może zacząć się bać.

Ja mam wrażenie takie…Jasne było, że PiS wygra i będzie rządził następną kadencję, zresztą tutaj nie trzeba było żadnego jasnowidzenia, nie ulegało to wątpliwości. Ale dziwna rzecz. Bardzo dziwna rzecz, bo… 2 lata!

- mówił jasnowidz.

Kadencja Sejmu to są 4 lata. A ja się skupiłem ogólnie, jak ten PiS będzie tą kadencję rządził i BACH! – dwa lata. Tak mi się kojarzy. To nie musi być ścisłe dwa lata, tylko uwaga, tak jakby ta kadencja miała nie dobiec do końca!

- twierdzi Krzysztof Jackowski. 

Myślicie, że tym razem jego przeczucie faktycznie się spełni?

Czytaj także