18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Łzy płyną po policzach

Ostatnia wola Krawczyka. Pochowają go z cennymi rzeczami

08.04.2021  07:53
Krzysztof Krawczyk miał ostatnią wolę
Krzysztof Krawczyk miał ostatnią wolę Fot: TRICOLORS/East News

Krzysztof Krawczyk miał ostatnie życzenie. Rodzina postanowiła spełnić jego wolę i pochowa wybitnego artystę z bardzo cennymi rzeczami. Na samą myśl o tym, łzy dosłownie cisną się do naszych oczu.

Krzysztof Krawczyk nie żyje i jest to informacja, która jeszcze długo będzie wywoływać łzy w oczach Polaków. Nic dziwnego, muzyk miał w kraju status artysty kultowego i łączącego pokolenia rodaków.

Jego śmierć wstrząsnęła nami dużo mocniej głównie dlatego, że chwilę wcześniej usłyszeliśmy o tym, że artysta pokonał koronawirusa i szczęśliwie wrócił na święta wielkanocne do domu. Niestety, najgorsze nadeszło wtedy, kiedy nikt się tego nie spodziewał. Krzysztof Krawczyk zdołał jeszcze skierować swoje ostatnie słowa do ukochanej żony, Ewy. Potem jego wyjątkowe życie zgasło na zawsze.

Krzysztof Krawczyk i jego ostatnia wola

10 lat przed śmiercią Krzysztof Krawczyk spisał nawet testament. Okazuje się, że był mentalnie przygotowany na swoje odejście - bowiem zdążył nawet wyrazić swoją ostatnią wolę, którą rodzina zamierza spełnić. Sama myśl o niej wiąże się z gigantycznym wzruszeniem.

Spełnimy dwa ostatnie życzenia Krawczyka. Włożymy mu do trumny mikrofon, ten, do którego przez 26 lat śpiewał w studiu muzycznym K&K Studio, a także czarne okulary, w których występował na scenie

- mówi "Super Expressowi" menedżer i przyjaciel artysty.

"Chciał, by na jego pogrzebie zagrała orkiestra dęta i tak się stanie" - dodaje Andrzej Kosmala, który jako pierwszy z resztą wyjawił prawdę o śmierci artysty. To było drugie, związane z muzyką życzenie dawnego Trubadura. Szczegóły tego, jak będzie wyglądał jego pogrzeb, zostały już wcześniej podane do publicznej wiadomości. Trudno sobie ułożyć w głowie, kiedy uporamy się z tą gigantyczną stratą.

Czytaj także
Przeczytaj więcej