18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Coś się dzieje...

Ksiądz Natanek chce rzucić klątwę na Polaków!

Wojciech Kozicki
23.10.2020  21:31
Ksiądz Natanek - czy jego wierni to już sekta?
Ksiądz Natanek - czy jego wierni to już sekta? Fot: Pawel Glogowski/REPORTER/East News

Ksiądz Piotr Natanek powrócił i wyraźnie nie boi się koronawirusa. Planuje urządzić wielkie religijne zgromadzenie w Grzechyni. Policja chce kontrolować imprezę, ale Natanek zapowiada rzucenie klątwy i atak rycerzy z szablami. Przedawkował własne kazania?

Pamiętacie słynne „… i wiedz, że coś się dzieje”? Ksiądz Natanek za swoje kazania i poglądy niezgodne z nauką Kościoła, został w 2011 roku suspendowany. Jak pisze Wirtualna Polska, nie zniknął i „w Grzechyni założył sektę, stworzył sanktuarium”. Mimo zakazów, odprawia nabożeństwa podobne do mszy świętych i wygłasza kolejne „kazania”. Teraz zaprasza tysiące swoich wyznawców do „Pustelni Niepokalanów”.

Ksiądz Natanek chce walczyć z policją?

Jak donoszą media, mieszkańcy Grzechyni obawiają się religijnej imprezy w trakcie epidemii koronawirusa. I słusznie, bo Natanek domaga się, by komunia była na jego nabożeństwie przyjmowana tylko do ust.

Jeśli jakikolwiek rodzic będzie chciał u mnie mieć komunię dziecka, to będzie musiał z nim u mnie złożyć przysięgę. Jeśli jej nie dotrzyma, to ściągnie na siebie klątwę – ostrzega Natanek. (WP.pl)

Policja zapewnia, że będzie kontrolowała sytuację, ale Natanek nie zamierza najwyraźniej podporządkować się funkcjonariuszom. Twierdzi, że obroni go jego straż przyboczna. Ostrzega, że przybędzie kilkunastu rycerzy z szablami i „użyją siły”.

Słynne kazanie księdza Natanka - "Wiedz, że coś się dzieje..." [WIDEO]

Czytaj także
Przeczytaj więcej