18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Mocne wideo!

Księża przyłapani z młodymi kobietami. Nocne cimcirimci w Krakowie

05.07.2022  14:26
Nocne spotkanie na plebanii
Nocne spotkanie na plebanii Fot: Gazeta Stonoga/Twitter

Przechodzień nagrał dwóch księży, którzy po 1 w nocy opuszczali plebanię w towarzystwie wieczorowo ubranych, młodych dziewczyn. Autor nagrania zasugerował, że duchowni byli po kilku "głębszych", co potwierdzało ich zachowanie. Doszło do lekkich przepychanek.

"Gazeta Stonoga" opublikowała nagranie zarejestrowane przez jednego z przechodniów po godzinie 1 w nocy przy Kościele Niepokalanego Poczęcia w Krakowie. Na wideo widać trzy młode, imprezowo wystrojone kobiety, wychodzące z plebanii w towarzystwie dwóch mężczyzn.

Jednym z nich miał być proboszcz, a drugim inny ksiądz służący w krakowskiej parafii. Zachowanie mężczyzn wskazywało, że są oni nietrzeźwi. Duchowni po dostrzeżeniu nagrywającego przechodnia stali się agresywni. W stronę kamerzysty padły takie słowa jak m.in.: "matka Cię zrobiła na imprezie".

Parafia wyjaśnia sytuację

Krótkie nagranie skomentowali wkrótce przedstawiciele parafii. W opublikowanym oświadczeniu poinformowali, że widoczny na nagraniu mężczyzna nie jest proboszczem, a jedynie wikariuszem. Jak podkreślili, księża byli trzeźwi.

Księża nie byli pijani. Trzeba także zaznaczyć, że na terenie Parafii nie było obecnego jej Proboszcza, który przebywa aktualnie za granicą; w tej sytuacji jego obowiązki pełni wikariusz i tak należy interpretować słowa wypowiedziane na nagraniu - donosi parafia.

Przedstawiciele parafii zapewnili też, że pracują nad zidentyfikowaniem widocznych na nagraniu kobiet. Według wstępnych ustaleń wszystkie były już pełnoletnie. Na Facebooku pojawiły się również przeprosiny za zaistniałą sytuację.

Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Krakowie

logo Tu się dzieje