18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Paskudztwo!

Kupił chleb w Krakowie i przeżył szok. Znalazł w nim coś obrzydliwego

15.01.2020  08:32
Kupił chleb w Krakowie i przeżył szok. Znalazł w nim coś obrzydliwego
Kupił chleb w Krakowie i przeżył szok. Znalazł w nim coś obrzydliwego Fot: Wojtek Laski/East News

Chleb jest pierwszym produktem, który większość ludzi kupuje o poranku. Pewien mężczyzna w Krakowie przeżył szok, kiedy znalazł w bochenku coś paskudnego.

Chleb jest wciąż dla Polaków podstawą diety. W głowie nam się nie mieści, jak ktoś mógł dopuścić do tego, by klient kupujący z pełnym zaufaniem smaczny bochenek - znalazł w nim coś tak obrzydliwego.

Pan Mariusz z Krakowa już nigdy nie spojrzy na chleb tak samo. Jeden z rekomendowanych przez specjalistów, pełnoziarnistych produktów, krył w sobie przykrą niespodziankę.

Chleb krył w sobie przykrą niespodziankę

Pan Mariusz nabył go, odkroił kawałek i zamarł. W środku znajdował się niedopałek papierosa! Jeśli tak wygląda zdrowa żywność, to nic dziwnego, że wiele osób nie potrafi się do niej przekonać. 

Mężczyzna był ciężko oburzony - bardzo z resztą słusznie. Natychmiast wrócił do sklepu z felernym bochenkiem chleba.

Poszedłem do sklepu i pokazałem bochenek. Obsługa zachowała się bardzo dobrze. Przeprosiła, zwróciła pieniądze. Po tym, jak odkryłem w chlebie papierosa, postanowiłem sprawdzić, kto jest producentem

– relacjonuje pan Mariusz w rozmowie z portalem Fakt24.

Jak widać, Krakowianin nie obwinił za stan produktu sklepu, w którym go nabył i bardzo słusznie. Niemniej jesteśmy przekonani, że chleb może mu już nigdy tak dobrze nie smakować, jak to miało miejsce dotychczas.

Niechęć jest tutaj w pełni zrozumiała. 

Przeczytaj więcej
Komentarze