18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Posiłek ją znokautował

Kupiła klopsy z IKEI i straciła zęby. Głośna afera w Gdańsku

10.10.2019  13:11
Kupiła klopsy z IKEI i straciła zęby. Głośna afera w Gdańsku
Kupiła klopsy z IKEI i straciła zęby. Głośna afera w Gdańsku Fot: Michal Wozniak/East News

Klopsy z IKEI to dla wielu osób prawdziwy przysmak. Pewna kobieta, która kupiła je w Gdańsku, z całą pewnością nigdy nie zapomni tego niewinnego posiłku. 

Klopsy z IKEI uwielbia wiele osób. Czasem jednak, gdyby człowiek wiedział, jak skończy się folgowanie swoim zachciankom - zrezygnowałby z nich. Nie mamy wątpliwości, że pewna pani z Gdańska nigdy już tych klopsików nie zakupi.

Kobieta kupiła wegańskie klopsy dla dzieci. Kiedy ugryzła swoje danie, poczuła przeszywający ból. Okazało się, że w przekąsce znajdowała się zębożerna pułapka! 

Zobacz także

IKEA będzie się tłumaczyć, kobieta straciła dwa zęby

Okazało się, że przez niedopatrzenie obsługi jadłodajni z IKEI w klopsie znalazł się... kawałek deski! Jego nagłe, nieprzewidziane nadgryzienie - skończyło się utratą aż dwóch zębów.

Kobieta zgłosiła obsłudze wypadek, ale nie otrzymała żadnego odszkodowania ani zadośćuczynienia, a jej leczenie może pochłonąć nawet zawrotną kwotę 20 tys. zł!

Bezpieczeństwo żywności jest naszym najwyższym priorytetem. Pragniemy, by nasi klienci mieli pewność, że produkty IKEA są wysokiej jakości i bezpieczne dla zdrowia. Wszystkie sprawy dotyczące bezpieczeństwa żywności traktujemy bardzo poważnie i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby je wyjaśnić. Sprawa, której dotyczą pytania, została przekazana do firmy ubezpieczeniowej oraz działu prawnego w celu przeanalizowania i wyjaśnienia sytuacji. W związku z tym, do momentu zakończenia tych czynności, nie będziemy wypowiadać się w tej sprawie

– brzmi oficjalne stanowisko Andrzeja Lewkowskiego, reprezentującego sieć sklepów IKEA.

Współczujemy kobiecie tej niemiłej niespodzianki. 

Czytaj także
Przeczytaj więcej