18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Obwinia go za Smoleńsk!

Polityk atakuje Lecha Kaczyńskiego. "Smaży się w piekle"

Wojciech Kozicki
11.09.2020  18:43
Atak na Lecha Kaczyńskiego. Obwinia go za Smoleńsk
Atak na Lecha Kaczyńskiego. Obwinia go za Smoleńsk Fot: Piotr Molecki/East News

Katastrofa w Smoleńsku czy zamach smoleński? Wciąż rodzą się kolejne teorie, a podkomisja smoleńska i Antoni Macierewicz zamierzają wkrótce pokazać dowody. Tymczasem były minister Waldemar Kuczyński twierdzi, że winny katastrofie jest prezydent Lech Kaczyński.

Kolejna miesięcznica smoleńska i kolejne kontrowersje. Były szef MON Antoni Macierewicz, przy okazji 40. Rocznicy Porozumień sierpniowych, wspomniał o Lechu Kaczyńskim i Annie Walentynowicz. Zaapelował również, by pamiętać o wspaniałych patriotach, którzy zginęli pod Smoleńskiem. Tak ostrej odpowiedzi zapewne się nie spodziewał…

Smoleńsk - kto jest winny?

Dawny Minister Przekształceń Własnościowych, a także opozycjonista z czasów PRL Waldemar Kuczyński zaatakował Macierewicza i Lecha Kaczyńskiego. Zasugerował, że były prezydent w ogromnej mierze odpowiada za spowodowanie tragedii Smoleńsku. Napisał, że Kaczyński smaży się teraz w piekle.

Antek, a kuku! Otrzeźwiej! Oni zginęli w katastrofie spowodowanej w ogromnej mierze przez Lecha Kaczyńskiego w skutek jego śmiertelnego grzechu zaniechania. Jak jest Bóg to on musi smażyć się w piekle – napisał Kuczyński na Twitterze.

Czy rzeczywiście Lech Kaczyński może być winny spowodowania katastrofy w Smoleńsku? Podkomisja smoleńska i Antoni Macierewicz mówią, że doszło do zamachu i zapewniają, że świat lada moment pozna szokujące dowody.

Zobacz także