18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

"Skończyłem swoje dzieło"

Wałęsa ujawnia ile zostało mu życia

Wojciech Kozicki
09.01.2021  14:12
Lech Wałęsa gotowy na koniec życia
Lech Wałęsa gotowy na koniec życia Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

Lech Wałęsa znowu donosi mediom, że umrze. Najnowszy wywiad z Wałęsą w Super Expressie mrozi krew w żyłach. Były prezydent ujawnił ile lat będzie jeszcze żył. Podobno jest już spakowany.

Lech Wałęsa pogodził się już ze śmiercią. W kolejnych wywiadach mówi, że jego czas się kończy i jest gotowy, by odejść. W rozmowie z Super Expressem wyznał, że już się nawet spakował. 77-letni były prezydent Polski, chociaż jest w dobrej formie, pracuje w swoim instytucie w Gdańsku, zaczyna już podsumowywać swoje życie.

Lech Wałęsa szykuje się na koniec i śmierć

Wałęsa ujawnił, że nie chce być pochowany w trumnie i zaapelował, by po śmierci go spalić. Powód? Nie chce być jedzony przez robaki i komuś przeszkadzać!

Nie chcę, żeby mnie robaki jadły, czyli najlepiej spalić, żebym nikomu nie przeszkadzał… Skończyłem, wykonałem swoje dzieło i idę po rozliczenie – powiedział Lech Wałęsa. (SE.pl)

Przywódca Solidarności przewiduje, że „jeszcze z 5 lat przetrzyma i więcej żywota nie planuje”. Dodał, że nikt w historii jego rodziny nie żył aż tak długo. W jednym z poprzednich wywiadów wspomniał, że oczekuje już na „przejście i nowości”, bo tym światem jest już znudzony.

Daję sobie jeszcze 5 lat życia. A jak będę dłużej żył, to nie będę wtedy zadowolony... - powiedział słynny elektryk.