18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zapadł wyrok

Wałęsa przegrał z Dudą w sądzie. Ma ZAKAZ!

Wojciech Kozicki
27.07.2020  17:37
Lech Wałęsa przegrał w sądzie. Znowu niekorzystny wyrok
Lech Wałęsa przegrał w sądzie. Znowu niekorzystny wyrok Fot: Facebook/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa ma ostatnio pecha. Przegrał w sądzie z działaczem Solidarności i musi zapłacić ogromne pieniądze. Teraz otrzymał kolejny cios od polskiego wymiaru sprawiedliwości i zapadł bolesny dla niego wyrok. Duda go zmiażdżył!

Niedawno Lech Wałęsa usłyszał wyrok za mijanie się z prawdą i jak zdecydował sąd, musi zapłacić MAJĄTEK! Na tym jednak nie koniec złej passy. Jak informuje Polsat News, Sąd Okręgowy w Gdańsku zakazał Lechowi Wałęsie wypowiadania twierdzeń, że przewodniczący NSZZ "Solidarność" Piotr Duda służył w ZOMO. Sąd oddalił jednocześnie pozew lidera "S" w pozostałej części dotyczącej złożenia przeprosin. Wyrok nie jest prawomocny.

Wałęsa usłyszał wyrok sądu. Duda wygrał

Polsat News przypomina, że sprawa między Dudą a Wałęsą dotyczy wpisu b. prezydenta RP na Facebooku z lutego 2019 roku. Były prezydent opublikował w mediach społecznościowych grafikę przedstawiają oddział ZOMO i stwierdził, że jednym z jego członków był właśnie Piotr Duda.

Wałęsa wpis usunął, ale było już za późno. Prawnicy lidera związku skierowali do Wałęsy przedsądowe wezwanie do przeprosin.

Zabolało mnie to, że mój pierwszy przewodniczący po raz kolejny zrównuje mnie z zomowcami, którzy mordowali górników na kopalni +Wujek+. Możemy się różnić, każdy ma swoje poglądy, ale ja nigdy nie dałem żadnych powodów panu prezydentowi Wałęsie, aby na mój temat publikował tego rodzaju wpisy szkalujące mnie i moje dobre imię – powiedział w sądzie Piotr Duda. (Dziennik.pl)