18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Niepokojąca sytuacja

Wałęsa narzeka na samopoczucie po szczepionce. Wylądował w łóżku

02.03.2021  16:07
Lech Wałęsa zmagał się ze skutkami ubocznymi szczepień
Lech Wałęsa zmagał się ze skutkami ubocznymi szczepień Fot: Marcin Bruniecki/REPORTER

Lech Wałęsa przyjął już dwie dawki szczepionki przeciw COVID-19. Niedawno bohater "Solidarności" wyznał, że po zaszczepieniu dokuczają mu niepokojące skutki uboczne.

Jak poinformowało "Super Express", Lech Wałęsa przyjął niedawno drugą dawkę szczepionki przeciw COVID-19. Niestety przez kilka dni po szczepieniu jego stan był niepokojący.

Czuję się już trochę lepiej niż jeszcze kilka dni temu, ale jeszcze nie tak, jak się czułem przed szczepionką. Czuję się taki przymulony, mam złudzenie, że się zaraz przewrócę i chodzę, jak marynarz po statku. Czuję się jak po głupim jasiu, jeszcze mnie trzyma i odczuwam swędzenie w miejscu, w którym mnie ukłuto igłą - wyznał działacz "Solidarności" w rozmowie z se.pl.

Lech Wałęsa mocno odczuł także skutki pierwszej dawki szczepionki przeciw COVID-19. Były prezydent przyznał, że zmagał się ze skurczami nóg, problemami żołądkowymi oraz mdłościami. Ratunkiem okazały się masaże i lekka gimnastyka.

Lech Wałęsa narzeka na zmęczenie życiem

Były prezydent niedawno coraz częściej porusza temat zbliżającej się śmierci. Jak zauważył, przeżył już prawie wszystko.

Ja już wszystko wykonałem, wszystkie miejsca przerobiłem, zostało mi tylko papiestwo, ale to jest chyba poza zasięgiem. Mogę więc umierać, ale poddaję się woli Bożej. Co niektórzy chcą, żebym jeszcze pożył. Ja już jestem na tym świecie zmęczony i tęsknię do tego drugiego - wyznał Wałęsa.

Działacz "Solidarności" od kilku miesięcy zmaga się z kłopotami finansowymi. Wini za to pandemię, która uniemożliwiła mu zagraniczne podróże, podczas których przeprowadzał płatne wykłady.

Czytaj także
Przeczytaj więcej