18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Wielki dramat

11-latka zmarła w przychodni. Szokująca przyczyna śmierci

25.08.2021  14:46
Legionowo: 11-latka zmarła w przychodni
Legionowo: 11-latka zmarła w przychodni Fot: New Africa/Shutterstock

Legionowo rozdarte jest wielką tragedią. W tamtejszej przychodni nagle zmarła 11-letnia dziewczynka. Prawdopodobna przyczyna zgonu dziecka wręcz szokuje.

Do tragedii doszło konkretnie w przychodni przy ulicy Sowińskiego w Legionowie pod Warszawą. W miniony piątek rodzice przywieźli w to miejsce swoją 11-letnia córkę. Dziecko było nieprzytomne, dlatego natychmiast podjęto akcję reanimacyjną. Niestety, życia dziewczynki nie udało się uratować.

Legionowo: 11-latka zmarła w przychodni

Prawdopodobną przyczyną śmierci jest zadławienie się wymiocinami. Biorąc jednak pod uwagę okoliczności zdarzenia, śledztwo w tej sprawie wszczęła prokuratura.

Gdy trafiła do nas, była już nieprzytomna. Ratownicy reanimowali ją przez godzinę, ale niestety nie udało się jej uratować

 - mówi "Super Expressowi" anonimowy ratownik medyczny z Legionowa.

Rodzice twierdzą, że przyjechali z dzieckiem do przychodni, jak tylko źle się ono poczuło. Z uwagi na tragiczne okoliczności zdarzenia sprawą zajęła się już prokuratura.

Jest wszczęte śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmieci. Wkrótce zostanie wykonana sekcja zwłok. Śledczy przesłuchują personel medyczny oraz rodzinę, w tym brata dziewczynki

- podała prokurator Katarzyna Skrzeczkowska.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że dziewczynka zachłysnęła się wymiocinami. Dokładne przyczyny i okoliczności śmierci wyjaśni jednak prokuratorskie dochodzenie. Współczujemy najbliższym zmarłego dziecka.