18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

niepokojące doniesienia

Lekarze drżą o życie Lisa. Żona dziennikarza wydała oświadczenie

12.12.2019  15:49
Lekarze drżą o życie Lisa. Żona dziennikarza wydała oświadczenie
Lekarze drżą o życie Lisa. Żona dziennikarza wydała oświadczenie Fot: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Dziennikarz Tomasz Lis trafił do szpitala i wylądował na oddziale intensywnej opieki medycznej. Media donoszą, że jego stan jest poważny. Sprawę komentuje jego małżonka - Hanna Lis.

Szokujące doniesienia napłynęły w środę z Olsztyna. Jak podawały lokalne media, we wtorek wieczorem na oddział intensywnej terapii Szpitala Wojewódzkiego, trafił znany dziennikarz Tomasz Lis.

53-latek miał poczuć się źle i pojechać do szpitala, gdzie przeprowadzono badania. Nieoficjalnie mówiło się o planowanej natychmiastowej operacji. W czwartek pojawiły się kolejne bardzo niepokojące wieści. Lis miał mieć udar!

Lekarze drżą o Lisa

Jak podaje se.pl, stan zdrowia dziennikarza uległ poprawie, ale lekarze i tak boją się o jego zdrowie i życie. Udar może się powtórzyć!

Stan zdrowia Tomasza Lisa uległ poprawie. Obecnie jest rozintubowany, kontaktuje, wie kim jest, ma świadomość. Najbliższe dwa, trzy dni są decydujące

- informuje źródło serwisu.

Tymczasem stan zdrowia mężczyzny komentuje Hanna Lis, która zapewnia, że dziennikarz ma się dobrze, a medialne doniesienia na jego temat są mocno przesadzone.

Hej Kochani. Tomek ma się dobrze i dziękuje za Wasze wyrazy wsparcia i sympatii. Wszystko jest pod kontrolą, a informacje o rzekomym „stanie ciężkim” są całkowicie nieprawdziwe. Ściskamy

- napisała na Twitterze.

Przeczytaj więcej
Komentarze