18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe dane od Ministerstwa Zdrowia

Liczba chorych wzrosła. To już CZARNA ŚRODA?

Wojciech Kozicki
25.03.2020  20:39
Liczba chorych i zmarłych na koronawirusa w Polsce - nowe dane i aktualne informacje
Liczba chorych i zmarłych na koronawirusa w Polsce - nowe dane i aktualne informacje Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Koronawirus w Polsce i kolejne smutne wiadomości od Ministerstwa Zdrowia. Na Twitterze pojawił się nowy komunikat – w środę 25 marca znowu odnotowano wzrost liczby chorych. Jest ich już 1051!

Epidemia koronawirusa w Polsce i nowe dane od Ministerstwa Zdrowia w środę 25 marca. Jeszcze niedawno ok. godziny 18:00 chorych było 1031 i informowano o 14. ofierze śmiertelnej, ale sytuacja po raz kolejny się pogorszyła. Bilans zakażonych SARS-CoV-2 na terenie Polski zanotował kolejny dramatyczny wzrost, tym razem o 20 przypadków!

Mamy 20 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 5 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. świętokrzyskiego, 2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. lubelskiego oraz po 1 osobie z woj. podlaskiego i zachodniopomorskiego.W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1051/14 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - podaje Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Przypominamy, że w Polsce obowiązuje STAN EPIDEMII, a także wprowadzono ZAKAZ WYCHODZENIA Z DOMU! Politycy i służby przypominają, że nie da się wygrać z pandemią SARS-CoV-2 jeśli Polacy nie będą sami się kontrolować i nie będą wystarczająco odpowiedzialni!

Przeczytaj więcej
Komentarze