18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Zakażeni w Polsce - zmarła kolejna osoba

Liczba chorych na koronawirusa znowu wzrosła!

Wojciech Kozicki
25.03.2020  17:50
Koronawirus w Polsce - liczba chorych i akualne informacje
Koronawirus w Polsce - liczba chorych i akualne informacje Fot: Wojtek Laski/East News

Koronawirus w Polsce i kolejne smutne wiadomości, które przekazało Ministerstwo Zdrowia. Nowy komunikat na Twitterze to po raz kolejny informacja, że liczna chorych po raz kolejny wzrosła.

Epidemia koronawirusa w Polsce i aktualne informacje przekazane przez Ministerstwo Zdrowia. Bilans chorych po raz kolejnych wzrósł, a obecnie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce wynosi już 1031. Jest 74 więcej przypadków! Niestety, zmarła 14. osoba.

Mamy 74 nowe przypadki zakażenia #koronawirus, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 39 osób z woj. mazowieckiego, 15 osób z woj. łódzkiego, 5 osób z woj. dolnośląskiego, 4 osób z woj. śląskiego, 4 osób z woj. świętokrzyskiego,2 osób z woj. wielkopolskiego, 2 osób z woj. podlaskiego i po jednej osobie z woj. zachodniopomorskiego, woj. opolskiego i woj. małopolskiego.Jednocześnie z przykrością informujemy, że w szpitalu w Skarżysku Kamiennej zmarła 14 osoba zakażona koronawirusem. To 80-letni mężczyzna, który miał choroby współistniejące.W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem: 1031/14 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - podało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Przypominamy, że w Polsce obowiązuje stan epidemii, a od wczoraj zarządzono zakaz wychodzenia z domu oraz wprowadzono nowe zasady i ograniczenia. Minister zdrowia Łukasz Szumowski i premier Mateusz Morawiecki apelują, że odpowiedzialność i kolejne restrykcje to jedyny sposób, by pokonać pandemię.

Przeczytaj więcej
Komentarze