18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Nowe dane, złe prognozy

Kolejne zgony z powodu wirusa w Polsce

Wojciech Kozicki
30.03.2020  20:03
Koronawirus w Polsce - aktualne informacje i prognozy
Koronawirus w Polsce - aktualne informacje i prognozy Fot: Tomasz Jastrzebowski/REPORTER/East News

Aktualne dane i informacje o koronawirusie w Polsce od Ministerstwa Zdrowia znowu nie są dobre. Rośnie tragiczny bilans, w ciągu kilka godzin testy na koronawirusa wykazały kolejnej przypadki zakażenia w naszym kraju. Wzrosła również liczba ofiar śmiertelnych.

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w poniedziałek 30 marca o godzinie 15:00 zapowiedział na konferencji prasowej, że przed nami „gwałtowny wzrost zachorowań” i przedstawił DRAMATYCZNE PROGNOZY. Teraz Ministerstwo Zdrowia poinformowało na Twitterze, że nastąpił skok liczby zakażeń w Polsce.

Wykryto 71 nowych zakażeń. Obecnie w Polsce już 2055 osób jest chorych na koronawirusa. Niestety, zmarło kolejnych 5 osób.

Mamy 71 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2055/31 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe) - podaje Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie z przykrością informujemy o śmierci pięciu kolejnych osób zakażonych koronawirusem. Są to: 71-letni mężczyzna, 87-letnia kobieta i 73-letnia kobieta ze szpitala w Radomiu, wszyscy z chorobami współistniejącymi;73-letnia kobieta ze szpitala w Tychach, która była w stanie ciężkim i miała choroby współistniejące oraz 60-letni mężczyzna ze szpitala w Biłgoraju - poinformowało Ministerstwo Zdrowia na Twitterze.

Niestety, to nie koniec. Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział w zagranicznym wywiadzie, ilu Polaków zachoruje na koronawirusa. PiS jednak uparcie chce zorganizować wybory i zapowiedziano, że rząd ZMUSI Polaków do wyborów i BĘDĄ KARY!

Przeczytaj więcej
Komentarze