18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Liczba zakażeń ujawniona

Dzisiaj rekord zakażeń. Totalna hekatomba!

26.01.2022  08:10
Liczba zakażeń w środę - NOWY REKORD! Szef GIS ujawnia
Liczba zakażeń w środę - NOWY REKORD! Szef GIS ujawnia Fot: Planeta.pl

Koronawirus SARS-CoV-2  atakuje z pełną mocą i w środę odnotujemy NOWY REKORD ZAKAŻEŃ. Główny Inspektor Sanitarny Krzysztof Saczka ujawnił w "Nowym Dniu z Polsat News", że liczba zakażeń podana przed Ministerstwo Zdrowia w środę będzie przerażająca.

Liczba zakażeń koronawirusem w środę przybiera monstrualne rozmiary. Spełniają się najczarniejsze prognozy i ostrzeżenia ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Chociaż oficjalne dane zostaną podane przez Ministerstwo Zdrowia dopiero za kilka godzin, Główny Inspektor Sanitarny Krzysztof Saczka ujawnił w "Nowym Dniu z Polsat News" jakiego rozmiaru tragedii możemy się spodziewać.

Zobacz także

Nowy rekord zakażeń. Koronawirus wygrał ze szczepionkami?

Przypomnijmy, że poprzedni rekord zakażeń padł w sobotę 22 stycznia. Potwierdzono wówczas 40 876 nowych przypadków. Czy to oznacza, że dzisiaj zostanie przekroczona granica 50 000 o której niedawno mówił Adam Niedzielski?
Przy okazji Krzysztof Saczka skomentował wprowadzenie w Polsce paszportów covidowych. Czy rzeczywiście będą skutecznie zachęcały Polaków do szczepień?

Jeśli chodzi o stosowanie paszportów covidowych to może być jeden z elementów, który będzie przekonywał jednak osoby, które na dłuższą metę będą wolały jednak się zaszczepić niż poddawać ciągle testom albo nie mieć możliwości skorzystania z różnych ustaw, które będą dostępne tylko dla osób zaszczepionych – powiedział szef GIS. (Polsat News)

Zobacz także