18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Szybkie zmiany!

Lidl zbroi się na kolejny lockdown. Stanowcze działania marketu

11.10.2020  15:04
Lidl przygotowuje się na lockdown
Lidl przygotowuje się na lockdown Fot: Marek BAZAK/East News

Lidl zbroi się na wypadek kolejnego lockdownu. Znany supermarket, podobnie jak Biedronka, wprowadza pewne zmiany z powodu ataku mocnego koronawirusa w Polsce. COVID-19 drugi raz w gospodarkę będzie miał ciężko uderzyć - przedsiębiorcy wiedzą już, jak się przygotować na falę strachu i zachorowań.

Lidl przygotowuje się na wypadek lockdownu w kraju. Znany supermarket robi wszystko, by nie zawieść klientów w razie kolejnej fali strachu, paniki i masowego wykupowania produktów ze sklepowych półek.

Lidl idzie więc w ślady Biedronki, która zapewniła klientów, że niczego w niej nie zabraknie i nie powtórzy się sytuacja z marca, kiedy to zakupienie papieru toaletowego czy makaronu - graniczyło z cudem.

Lidl przygotowany na lockdown

Przedsiębiorcy wiedzą już, jak może wyglądać zbiorowa panika, dlatego w porę wprowadzają zasady, które pomogą klientom nie zostać na lodzie w razie powtórki z marcowej rozrywki. Wszystko bowiem wskazuje, że drugi lockdown może być po prostu kwestią czasu.

Opracowaliśmy procedury zapewniające możliwość stałej, nieprzerwanej pracy centrów dystrybucyjnych oraz sklepów. Przyjęliśmy, że naszą społeczną odpowiedzialnością jest zapewnienie możliwości dokonywania zakupów spożywczych przez klientów – dokładamy starań, aby było to stale możliwe. Aktualnie dostępność artykułów spożywczych i przemysłowych niezmiennie odpowiada na bieżące potrzeby naszych klientów

- pisze przedstawicielka sieci Lidl w Polsce, Aleksandra Robaszkiewicz.

Pracownicy bardzo przestrzegają obostrzeń i zostali wyposażeni we wszelkie środki ochrony osobistej, które pomogą im uniknąć zakażenia i roznoszenia COVID-19 dalej, gdyby któryś z nich nie miał świadomości, że jest zakażony.

Z powodu epidemii przyspieszyliśmy również prace nad funkcjonalnością Lidl Pay w aplikacji Lidl Plus, która umożliwia dokonywanie transakcji mobilnych

- odpowiada Aleksandra Robaszkiewicz, pytania przez redakcję o2.pl.

Wszystkie większe sklepy apelują również, by w miarę możliwości starać się płacić kartą a nie gotówką. Bądźmy rozsądni, a mamy ogromne szanse na przetrwanie tych trudnych sytuacji.

logo Tu się dzieje