18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

szok w Łodzi

Przedszkolanka diablica. Nagrali ją, jak RZUCA DZIECKIEM

29.11.2019  17:49
Przedszkolanka diablica. Nagrali ją, jak RZUCA DZIECKIEM
Przedszkolanka diablica. Nagrali ją, jak RZUCA DZIECKIEM Fot: Facebook/Printscreen

Szokujące zachowanie dwóch przedszkolanek w jednym z przedszkoli w Łodzi. Jedna z kobiet brutalnie zaatakowała dziecko. Druga niewzruszona przyglądała się incydentowi.

Wideo z jednego z przedszkoli w Łodzi trafiło do mediów społecznościowych i wywołało ogromne oburzenie. Nic dziwnego, żaden rodzic nie chce, by jego dzieci, pozostawione w przedszkolu pod "opieką" przedszkolanek, były traktowane w ten sposób.

Do szokującego incydentu doszło w przedszkolu nr. 22 przy ulicy Rybnej. Na sporządzonym z ukrycia nagraniu widzimy, jak jedna z opiekunek dosłownie wywleka kilkuletnie dziecko z korytarza do sali. Chwilę później maluch ucieka, kobieta podąża za nim, po czym rzuca dzieckiem o podłogę.

"Stanowcze zachowanie"

Film z przedszkola trafił na Facebooka, a rodzice szarpanego dziecka proszą o udostępnianie nagrania. Mama chłopczyka poinformowała, że zachowanie przedszkolanek budziło jej wątpliwości już wcześniej. Synek od pewnego czasu miał zacząć bać się przedszkola i reagować histerią przed wejściem do placówki.

Od pewnego czasu płakał i zapierał się już pod budynkiem przedszkola. Zachowanie nauczycielek poprzedniego dnia zaniepokoiło męża, dlatego postanowiliśmy nagrać. Mąż nagrywał pod oknem gdzie widać sale, a ja zaprowadziłam syna do środka. Gdy wyszłam z przedszkola, syn z płaczem chciał wrócić do szatni by wrócić do mamy i został tak potraktowany przez jedną z Pań tam pracujących

- napisała na Facebooku.

Kobieta twierdzi, że dziecko było szarpane też przez drugą opiekunkę. Dyrektorka placówki z kolei ma nie widzieć niczego złego w zachowaniu pracownic, "uważa to za stanowcze zachowanie wobec dziecka" - mówi przerażona matka.

W piątek okazało się, że opiekunki jednak przekroczyły swoje uprawnienia. Obie kobiety zostały dyscyplinarnie zwolnione z pracy. Również pozostanie na stanowisku dyrektor placówki stoi pod znakiem zapytania.

Przeczytaj więcej
Komentarze