18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Policja interweniowała

Mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala

20.03.2020  10:28
Mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala
Mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala Fot: Twitter/Łódzka Policja

Mężczyzna z podejrzeniem koronawirusa uciekł ze szpitala w województwie łódzkim. Jakby tego było mało, był on poszukiwany listem gończym od... 10 lat!

Mężczyzna miał podejrzenie zakażenia zjadliwym koronawirusem. Niestety, uciekł ze zgierskiego szpitala. Dodatkowo na jaw wyszło, że był on wcześniej przez 10 lat poszukiwany listem gończym. Teraz za samą ucieczkę grozi mu od 6 miesięcy do 12 lat więzienia.

Koronawirus: Mężczyzna uciekł ze szpitala

Koronawirus odbiera ludziom rozum. Często są oni przerażeni tym, co może spowodować zakażenie i zdarzają się coraz częściej symptomy skrajnego braku rozsądku. Tym właśnie wykazał się uciekający ze szpitala mężczyzna.

Zdarzenie miało miejsce wczoraj w godzinach wieczornych. 54-latek poszukiwany był listem gończym za przywłaszczenie. Jednakże kosmiczna kara może mu grozić za samą ucieczkę ze szpitala, kiedy to podejrzewano u niego zakażenie koronawirusem.

Uciekinier został znaleziony przez policjantów po 3 godzinach od opuszczenia szpitala. Został przewieziony do aresztu i odizolowany w jednoosobowej celi. Jeśli wynik testu na koronawirusa będzie pozytywny, kwarantanna obejmie wiele osób. 

Przeczytaj więcej
Komentarze