18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Ostra jatka w szkole

Brutalna bójka polskich nastolatek. "Zabiję cię, k*rwo!" [WIDEO]

Wojciech Kozicki
01.10.2019  12:31
Ostra walka z szkole - dziewczyny tłukły się jak wściekłe
Ostra walka z szkole - dziewczyny tłukły się jak wściekłe Fot: YouTube

Lubin i bójka nastolatek przed szkołą. Brutalne nagranie wideo trafiło do internetu, a rodzice dziewczyn mają pretensje do… policjantów. Dla obu agresorek ta jatka ma bolesne konsekwencje.

Zespół Szkół nr 1 w Lubinie stał się miejscem walki dwóch nastolatek. W piątek 28 września rzuciły się sobie do gardeł niczym rozjuszone zawodniczki MMA. Portal Lublin.pl poinformował, że prawdopodobnie pokłóciły się na szkolnym korytarzu i umówiły się na mordobicie na przerwie. Jedna wylądowała w szpitalu, a druga w ośrodku dla nieletnich.

Martyna powiedziała do Kamili, żeby szła szybciej, a ona odpyskowała, że nie. Potem umówiły się na walkę – wyznała znajoma agresorek w rozmowie z Polsat News.

Jak to zazwyczaj bywa w polskiej szkole, koleżanki i koledzy nie reagowali. Zebrało się ok. 30 osób. Obserwowali jatkę i oczywiście wszystko nagrywali, a wideo trafiło do internetu. W końcu na miejscu pojawił się nauczyciel i rozdzielił młodociane bestie.

Przeproś, szmato, bo cię zabiję. Ty ku*wo – krzyczała jedna z dziewczyn. (Wp.pl)

Gazeta.pl podaje, że jedna z nastolatek trafiła do szpitala i zdiagnozowano u niej wstrząśnienie mózgu. Druga ochłonęła dopiero w policyjnej izbie dziecka. Obie prawdopodobnie zostaną wydalone ze szkoły, sprawa trafi do sądu rodzinnego, a ich rodzice są oburzeni. Uważają, że reakcja policjantów była za surowa.

Policja bez wiedzy rodziców zatrzymuje dziecko i wywozi na izbę dziecka, przecież ona nie napadła, nie okradła jakiegoś sklepu, nikogo nie zabiła z nożem, nie była z żadnym narzędziem przestępstwa. Po prostu broniła swojej rodziny za to, jak ubliżała tamta dziewczyna mojej córce – uważa rodzic zatrzymanej 15-latki. (Gazeta.pl)

Wp.pl dotarło do informacji, że dyrektor szkoły Dariusz Tomaszewski na początku września prosił policję o patrole wokół szkoły. Odmówiono mu rzekomo z powodu braków kadrowych.

Lublin i bójka nastolatek w szkole - WIDEO:

Przeczytaj więcej
Komentarze