18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Amstaff jadł zwłoki w Lublinie

Pies odgryzł głowę właściciela. "Kochał tę sukę"

Wojciech Kozicki
03.10.2019  21:42
Suka amstaffa zjadała ciało właściciela w Lublinie - znaleziono zwłoki bez głowy
Suka amstaffa zjadała ciało właściciela w Lublinie - znaleziono zwłoki bez głowy Fot: Lebanese Pitbull/Facebook - zdjęcie ilustracyjne

Tragedia i horror w Lublinie. Na Tatarach w mieszkaniu znaleziono zwłoki mężczyzny i okazało się, że żywił się nimi jego pies. Ciało nie miało głowy. Amstaff tak zmasakrował właściciela, że może być problem z przeprowadzeniem sekcji zwłok.

Mieszkanie w Lublinie i makabryczne znalezisko. Na ulicy Motorowej sąsiedzi zadzwonili po policję, bo zaniepokoiło ich ujadanie psa. Strażacy dostali się do wskazanego mieszkania przez drzwi balkonowe i ujrzeli tam widok jak z horroru. Suka Agatka zmasakrowała i rozczłonkowała ciało swojego zmarłego właściciela.

Radio Eska Lublin podaje, że 42-letni mężczyzna prawdopodobnie zmarł nagle, a amstaff żywił się później jego zwłokami i odgryzł mu głowę. Nie wiadomo dokładnie kiedy nastąpiła śmierć, ale ciało było w zaawansowanym stadium rozkładu.

Kochał tę suczkę. Ze schodów znosił ją pod pachą. Ona była bardzo przyjazna i do ludzi i do innych zwierząt – wyznał jeden z sąsiadów. (Fakt)

Fakt.pl podaje, że Tomasz G. był informatykiem i prawdopodobnie zmarł z przyczyn chorobowych. Nie wiadomo jaki będzie dalszy los psa, na razie Agatka przebywa na obserwacji.

04.10.AKTUALIZACJA: Wyniki sekcji zwłok. Czy pies rzeczywiście zabił właściciela?

Czekamy na wyniki, ale nie spodziewamy się wiele ze względu na stan ciała, bo chodzi nie tylko o oddzieloną głowę. Wszystko wskazuje na to, że to pies w typie amstaffa odpowiada za obrażenia. Zakładamy, że był zamknięty ze zmarłym około tygodnia – powiedział Paweł Majka z Prokuratury Rejonowej w Lublinie. („Wirtualna Polska”)