18+

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.

Copyright 2009-2019, Eurozet Sp. z o. o.

Agatka zjadła pana

Amstaff odgryzł głowę właściciela. Nowe informacje i wyniki sekcji

Wojciech Kozicki
04.10.2019  18:57
Mieszkanie w Lublinie i pies przy zwłokach - amstaff zabił?
Mieszkanie w Lublinie i pies przy zwłokach - amstaff zabił? Fot: HERNANDEZ ANDY/SIPA/East News - zdjęcie ulustracyjne

Horror w Lublinie. Strażacy weszli do mieszkania przez balkon i ujrzeli zmasakrowane i rozkładające się zwłoki bez głowy. Przy nich siedział amstraff. Czy Agatka zabiła swojego pana?

Mieszkanie w Lublinie i niewyobrażalna makabra niczym w horrorze Stephena Kinga. Na Tatarach na ulicy Motorowej sąsiedzi wezwali policję, bo w mieszkaniu obok ujadał pies. Wkrótce okazało się, że jego właściciel nie żył od wielu dni, a pies żerował na zwłokach i odgryzł mu głowę. Ujawniono nowe informacje w tej sprawie.

Suka amstaffa niebezpieczna czy po prostu głodna?

Czy suka amstaffa Agatka zabiła mężczyznę? „Kurier Lubelski” podaje, że wstępne wyniki sekcji zwłok wykluczyły, iż pies zagryzł 42-letniego właściciela. Prokurator rejonowy Rafał Majka oświadczył, że ciało zostało naruszone po śmierci. Amstaffka była tak głodna, że zdecydowała się zjeść swojego opiekuna.

Przyczyna śmierci mężczyzny z Lublina nadal nie jest znana, a Majka powiedział "Wirtualnej Polsce", że ze względu na stan zwłok ciężko będzie coś ustalić. Sąsiedzi donoszą jednak, że właściciel psa był chory i skarżył się na dolegliwości jelitowe. Wyglądał podobno na osłabionego i był bardzo blady.

Kochał tę suczkę. Ze schodów znosił ją pod pachą. Ona była bardzo przyjazna i do ludzi i do innych zwierząt – wyznał jeden z sąsiadów. (Fakt)

Czytaj także